Оплата і доставка

Готівковий розрахунок:

Ви можете оплатити замовлення готівкою кур’єру при його отриманні або в пункті самовивозу. При отриманні товару обов’язково перевірте комплектацію замовлення.

Безготівковій розрахунок:

Після оформлення замовлення буде сформований рахунок на оплату, який Ви можете роздрукувати та оплатити. Грошові кошти надійдуть на наш рахунок протягом 2-3 робочих днів після оплати замовлення. Оплата замовлень клієнтами – юридичними особами можлива тільки за безготівковим розрахунком. Всі необхідні для бухгалтерії документи (оригінал рахунку на оплату, рахунок-фактура, видаткова) видаються разом із замовленням при отриманні.

Способи доставлення:

Самовивіз:

Ви можете самостійно забрати товар за адресою: м. Київ, проспект Визволителів, 5.

Переваги самовивозу:

можливість забрати товар у зручний для Вас час “день-у-день”;
розпакування і перевірка товару в Вашій присутності;

Адресна доставка по Києву:

Доставка по Києву здійснюється кур’єром. З метою безпеки кур’єри доставляють товар виключно до під’їзду будинку.

Доставка по Україні (склад – склад):

Доставлення по Україні відповідно до тарифів “Нової Пошти”. Відправлення товару здійснюється тільки після передоплати від 10% суми замовлення. Вартість післяплати «Нова Пошта»: від 2% від суми замовлення + 20 грн. Просимо врахувати, що при замовленні післяплатою ви оплачуєте додатково комісію “Нової Пошти” за зворотну пересилку грошей в розмірі від 2% від суми замовлення + 20 грн за конверт для пересилання грошей. Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставлення великогабаритного товару (Стелаж) розраховується окремо в залежності від ваги, габаритів і пункту доставлення. Вартість доставлення великогабаритного товару Ви можете дізнатися у нашого менеджера при оформленні замовлення.