Кожух для дизель генератора

Всепогодний шумопоглинаючий кожух для ДГУ використовується для установки портативних електростанцій потужністю від 3 до 20 кВА на відкритих майданчиках.

Він призначений для захисту електростанції від всіх видів опадів і мінімізації шуму двигуна при роботі електростанції, та примусового охолодження генератора за допомогою витяжного вентилятора.

Шумопоглинаючий кожух – вигідна альтернатива спеціальних приміщень.

Габарити (Д х Ш х В, мм) стандарт 1200х750х800мм.

Комплектація: опори під анкерне кріплення, (без монтажних креплень.)Мощность –  до 20 КВа.

В конструкцію входить : 1. Вібро-шумоізоляция  20мм. 2. Жалюзійні решітки  2шт, для оптимального охолодженння моторного відсіку. більшого розміру ( 400х200 вход). 3. Витяжний вентилятор –  улітка. 4. Газові амортизаторі. 5. Глушник прямоточний на вихлопну трубу зовні. 6. Додаткова цинкова грунтовка ( якщо капот буде стояти під відкритим небом).

Обслуговування: Для залива палива та обслуговування – передбачено зверху дверцята – та зйомні бічні панелі, доспуп з кожної сторони до генератора.
Збірка: по місцю монтажку ДГУ ( можливо на виробництві)

Збирається  комплектно (Двері, панелі, криша).Ступінь захисту  IP54.Також розробимо та виготовимо корпус по Вашому індівідуальному замовленню

Маємо Власний конструкторський відділ,. Обов’язково підписуємо договора. Працюємо по безготівковому розрахунку з ПДВ. Приймаємо індівідуальні замовлення. Ціна від 20 000грн в залежності від розмирів та комплектації.

Зворотній зв'язок